İade Şartları

İade koşullarınız nelerdir ? 
Sitemizden satın aldığınız ( Alan adı, vds, sanal sunucular, dedicated sunucular, lisanslar, whmcs, cpanel, plesk gibi hizmetler hariç ) tüm hizmetlerimizin 7 gün içinde firmamızdan kaynaklanan teknik problemler olması ve firmamız tarafından çözüm getirilememesi durumunda %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Distribütörlüğünü yaptığımız (Alanadı , SSL vb.) hizmetlerde firmamız bayisi olduğu kuruma ödeme yaptığı için iade söz konusu değildir. Ürünü satın aldığınız esnada Kontrol Paneli, İşletim Sistemi, Sunucu üzerinde desteklenen modüller vb. bilgileri danışmamanız ve sonrasında bunlardan memnun kalmamanız gibi unsurlar geri ödeme koşullarına dahil değildir. 
İptal koşullarınız nelerdir ? 
Sitemizden satın aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paketi iptal et seçeneğini seçmeniz yada ticket göndererek iptal etmek istediğiniz paketi müşteri temsilcinize bildirmeniz gerekmektedir. Bir sonraki fatura döneminizde hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır. 
Garanti koşulları nelerdir ? 
Kullanım sözleşmesinde, garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için Tıklayınız. 
Kurulum zamanları (teslimat) ne kadardır ? 
Kredi kartı ile ödemelerde kurulum en geç 12 saat içinde yapılmaktadır. Banka havalesi ödemelerinde havale kısmına fatura numaranızı yazmanız halinde havale ile ödemelerde en geç 12 saat içinde yapılmaktadır.

  • Email, SSL
  • 0 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Related Articles

Hizmet Sözleşmesi

MADDE 1 - TARAFLAR; 1.1 ZEYTİNLİ MAH. 79140 NOLU SK. 25 2 ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP adresinde mukim...

Gizlilik Politikası

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web...

Hakkımızda

Biz Kimiz ve Ne Yaparız?  MERT GAME BİLGİ İŞLEM VE TEKNOLOJİ YAZILIM LİMİTED ŞİRKETİ. Adres:...

Powered by WHMCompleteSolution